Aktualności

Spotkanie branży turystycznej i z branżą turystyczną

2 marca br. o godz. 11:00 Starosta Tucholski Michał Mróz zaprasza na spotkanie dotyczące możliwości podjęcia wspólnych działań mających na celu zwiększenie ruchu turystycznego, podniesienie jakości usług turystycznych i lepszej organizacji turystyki na terenie powiatu tucholskiego, w szczególności poprawienia oznakowania rzeki Brdy.

Spotkanie zorganizowane na wniosek przedstawicieli branży turystycznej odbędzie się w poniedziałek 2 marca o godzinie 11:00 w sali multimedialnej Starostwa Powiatowego w Tucholi (ul. Pocztowa 7 B, budynek Książnicy Tucholskiej).

Ma ono charakter otwarty, zachęcamy do zapraszania wszystkich osób chętnych do podjęcia wspólnych działań i zainteresowanych rozwojem turystyki na terenie powiatu tucholskiego. Ze względu na to, że spotkanie zorganizowane zostało na prośbę przedstawicieli branży turystycznej, mamy nadzieję, że doprowadzi ono do podjęcia konkretnych działań, pomoże w odnalezieniu wspólnego celu i będzie stanowiło pierwszy krok na drodze do lepszego wykorzystania istniejącego potencjału turystycznego Borów Tucholskich dla dobra mieszkańców tego terenu.

Skip to content